Waar vind ik Wobbelyoga?

Wordt Wobbelyoga ook bij jou in de buurt aangeboden? Op deze pagina vind je alle docenten en locaties op een rij.

Wil je graag een les op locatie laten verzorgen? Zoek dan niet op je plaatsnaam maar gebruik 'op locatie' als zoekterm. Zo krijg je alle docenten die naar jou toe kunnen komen op een rij.

Nederland - België - Nederlandse Antillen

Nederland



Amersfoort

Mums&More

Karlijn Koopman

mumsandmore.nl

info@mumsandmore.nl

 

Amstelveen

Jong Yoga

Emmelie Zipson

jong-yoga.nl

info@jongyoga.nl

 

Amsterdam & op locatie

Wobbelyoga

info@wobbelyoga.nl

 

Amsterdam & op locatie

BLY Yoga - Big Little Yogi's

Amber van der Straaten

blyyoga.nl

info@blyyoga.nl

 

Amsterdam & op locatie

Yoga Mahalo

Anouk Wiegman

mahalocultuurinbeweging.wordpress.com

yogamahalo@gmail.com

 

Arnhem & op locatie

Yogi-Flow (geeft ook les in Nijmegen)

Nicole Stappers

wobbelyogaarnhem.nl

info@nicolestappers.nl

 

Assendelft & oplocatie

Wens kinderyoga

Wendy van der Vliet

wenskinderyoga.nl

info@wenskinderyoga.nl

 

Asten

Kelly Wismans

kellywismans03@hotmail.com

 

Beinsdorp

Lianne Keizer

lianne_keizer@hotmail.com

 

Bergen

Liefz

Leonie van der Zeijden

liefz.nu

info@liefz.nu

 

Bergen & op locatie

Monique Schager

moniqueschager@gmail.com

 

Bergen op Zoom & op locatie

Flow4go

Carla de Vos

Facebook

flow4go@gmail.com

 

Berlicum

Rian Jacobs Kinderyoga

Rian Jacobs

rianjacobs.nl

kinderyoga@rianjacobs.nl

 

Berlikum - Berltsum & op locatie

Christa de Vries, Praktijk voor Kinderyoga & Begeleiding

Christa de Vries

Facebook

christa.devries12@gmail.com

 

Brielle

Ildicoaching

Ildiko Molnár

ildicoaching.nl

info@ildicoaching.nl

 

Bussum

Yoga Beer Bussum

Mandy de Beer

yogabeerbussum.nl

yogabeerbussum@gmail.com

 

Den Haag & op locatie

Yoga Evita (geeft ook les in Delft)

Evamaria Kulovits

Facebook

hola@yoga-evita.com

 

Den Haag & op locatie

LieFF kinderyoga - Yoga Studio Compleet  (geeft ook les in Leidschendam en Voorburg)

Cristel Koendering 

studiocompleet.nl & lieffkinderyoga.nl

info@studiocompleet.nl

 

Deventer

Sundry Moves Oefentherapie en Yoga

Kylie Mensonides

sundrymoves.nl

yoga.sundrymoves@gmail.com

 

Dordrecht & op locatie

Spetteryoga

Sandra Nunez

spetteryoga.nl

spetteryoga@gmail.com

 

Elburg & op locatie

Yoga-Joy (werkt ook in de omgeving van Elburg)

Pauline van Deutekom

paulien6217@gmail.com

 

Egmond aan den Hoef

Leonie van der Zeijden

leonievanderzeijden@hotmail.com

 

Gennep

Kinderyoga Judith

Judith Tonnissen

kinderyogajudith.nl

judith@kinderyogajudith.nl

 

Haarlem & op locatie

Mamaflow - goodflow - happyflow

Larissa Pietrala

Facebook

info@mamaflow.nl

 

Hengelo

Kinderyoga Jet & Job - Flow Yoga Hengelo

Manja Haze

flowyogahengelo.nl

info@flowyogahengelo.nl

 

Hoofddorp

jouwmoment.nu

Hanke den Boer

jouwmoment.nu

 

Hoorn

Yogaloft

Vivian van der Zwaag  (geeft ook les in Blokker en Drechterland)

yogaloft.nu


Hoorn

Bamboe yoga en aandachttraining voor de jeugd

Mireille Struik

bamboeyoga.nl

bamboeyoga@gmail.com

 

Kampen & op locatie

Een ZEE van RUST

Marga de Nijs

eenzeevanrust.nl

marga@eenzeevanrust.nl

 

Leiden - Leiderdorp & op locatie

Yogasmiley

Nathaly Schreuder

yogasmiley.nl

info@yogasmiley.nl

 

Monster

Groei

Fem van Meerkerk

groeiii.nl

groeiii@outlook.com

 

Nieuwegein

Niyaha  (geeft ook les in De Bilt en Bilthoven)

Vera Markesteijn 

yogastudionieuwegein.nl

niyahayoga@gmail.com

 

Nijmegen

De Kinderzaak

Leonie Krouwel-Evers

dekinderzaak.com

info@dekinderzaak.com

 

Nijkerk & op locatie

de Hartsverbinding

Wendy Traa

deopenplek.nl

wendytraa@gmail.com

 

Noordwijk

TRIAS Kinderfysiotherapie  (geeft ook les in Alphen aan de Rijn)

Linda Sluijs

kinderfysiotherapietrias.nl

lindasluijs@triastotaal.nl

 

Numansdorp

Yoga Walhalla

Janine Karlas

yogawalhalla.nl

info@yogawalhalla.nl

 

Oegstgeest

Yoga Plezier

Marielle Kruit

yogaplezier.nl

mekruit@gmail.com

 

Ommen

Slim Gezond Gewicht  (geeft ook les in Dedemsvaart)

Marietta Bakker

slimgezondgewicht.nl

info@slimgezondgewicht.nl

 

Rotterdam

Blije Boeddha Yoga

Esther Wevers

blijeboeddhayoga.nl

info@blijeboeddhayoga.nl

 

Sittard

You Sound

Chantal van den Heuvel

mooieklanken.nl / autismecoaching.nu

info@mooieklanken.nl

 

Sittard-Geleen

Leaf kinderyoga

Laura Bouwman 

leafkinderyoga.nl

laura@leafkinderyoga.nl 

 

Son en Breugel

4Yoga

Marloes Jansen

4yoga.nl

marloesjansen4@hotmail.com

 

Tilburg & op locatie

Satyanova

Karlijn Tuerlings

satyanova.nl

karlijn@satyanova.nl

 

Utrecht

Thuis Best

Edith Out

thuisbestyoga.nl

edith@thuisbestyoga.nl

 

Utrecht & op locatie

Praktijk Parelgolf (geeft ook les in Nieuwegein)

Maartje Bakker

parelgolf.nl

kinderyogaparelgolf@gmail.com

 

Utrecht & op locatie

Studio Rafiki  (geeft ook les in De Meern)

Monique Lijftogt

studiorafiki.nl

monique@studiorafiki.nl

 

Veldhoven & op locatie

Kristal-kids  (geeft ook les in Eindhoven)

Christel Lubse

kristel-kids.nl

christel@kristal-kids.nl

 

Vlaardingen & op locatie

Madeleine Peuterdans en Kinderyoga

Madeleine Hengst

Facebook

madeleinehengst@kpnmail.nl

 

Wateringen

Lotus Kids

Ilona Baaten

lotuskids.nl

info@lotuskids.nl

 

Weesp

Kinderyoga voor jou

Monique de Groot

kinderyogavoorjou.nl

info@kinderyogavoorjou.nl

 

Wijhe & op locatie

Kinderpraktijk Inmind

Marloes van Munster-Walraven

kinderpraktijkinmind.nl

info@kinderpraktijkinmind.nl

 

Zaandam

Dymphkinderyoga

Dymph de Fluiter

dymphkinderyoga.nl

dymphkinderyoga@gmail.com

 

Zaanstad

Saenkids Kinderyoga

Manuëlla Dekker

saenkidskinderyoga.nl

info@saenkidskinderyoga.nl

 

Zevenaar & op locatie

Bjoyful (geeft ook les in Arnhem)

Sophia Kelders

bjoyful.nl

sophia@bjoyful.nl

 

Zierikzee

Yogamundo

Nadine van der Hulle

yogamundo.nl

info@yogamundo.nl

 

Zuid-Beijerland - Hoeksche Waard

S.V. Fluks

Wilma Hakkoer

wilma.hakkoer@ziggo.nl

 

Zwolle

King & Iris Kinderyoga

Mairis Kingma

king-iris.nl

info@king-iris.nl

 

Zwolle

YouniQidz

Wilma Jeremiasse

youniqidz.nl

contact@youniqidz.nl

 

Zwolle

Studio Pilates Zwolle

Henriet van Dalen

pilateszwolle.nl

pilates@pilateszwolle.nl

 

 

Belgiƫ



Aarschot & op locatie

Studio Popcorn

Sanne Catteeuw

studiopopcorn.be

info@studiopopcorn.be

 

Bachte

Yoga Lena

Lena de Groote

Facebook

info@yogalena.be

 

Brasschaat & oplocatie

Yogafun (geeft ook les in Kapellen en Ekeren)

Gwenda Philips

yogafun.be

info@yogafun.be

 

Deerlijk

Waawsport

Tania Mulder

waawsport.be

info@waawsport.be

 

Deinze

YogaVé

Veerle Ost

Facebook

yogave@skynet.be

 

Denderhoutem & op locatie

Kleurkracht

Nele Canipel

kleurkracht.be

kleurkracht@proximus.be

 

Desselgem & op locatie

Amba-amba

Vanessa Demeulemeester

amba-amba.be

info@amba-amba.be

 

Gent (Destelbergen) & op locatie

Studio Douz

Elke Doucet

elke@studiodouz.be

 

Gent & op locatie

Marjolein Blancquaert

bmarjolein@hotmail.com

 

Grimbergen

Huisje Maneschijn

Sofie Mees

huisjemaneschijn.com

sofiemees@hotmail.com


Kortenberg & op locatie

Kinezen-Yogakids

Bianca Van der Linden

yogakids.be

bianca@yogakids.be

 

Kruibeke & op locatie

Sprankel met een hoekske af

Carolien Vanlommel

Facebook

sprankelmeteenhoekskeaf@gmail.com

 

Lebbeke & op locatie

Yamigo

Ilse De Batselier

ilse_debatselier@hotmail.com

 

Leper

Eywa Yoga

Heidi Syx

eywayoga.net

syxheidi@gmail.com

 

Leuven - Blanden

Multidisciplinaire groepspraktijk De Parachute

Sofie Van Tichelen

praktijkdeparachute.be

info@praktijkdeparachute.be

 

Lommel

Yoga for Kids

Daisy van Broeckhoven

yoga-kids.be

yoga-kids@mail.com

 

Mol

I-Fitness  (geeft ook les in Balen, Dessel en Turnhout)

Nele Stessens

nele@i-fitness.be

 

Nieuwerkerken & op locatie

BereLeuk 4 kids

Lieselotte & Evelien Jegers

bereleuk4kids6.webnode.be

bereleuk4kids@gmail.com

 

Opwijk & op locatie

Zensa Yoga Opwijk

Sarah Peeters

zensayoga.be

sarah@zensayoga.be

 

Ouwegem

Liesbeth De Backer (geeft ook les in Zingem)

liesbethdebacker.be

info@liesbethdebacker.be

 

Schoten & op locatie

Yogaliske

Els van den Houdt

yogaliske.be

info@yogaliske.be

 

Serskamp & op locatie

Yogadreams

Sabrina van Kerckhove

yogadreams.be

yogadreams-sabrina@hotmail.com

 

Sint - Job - In - 't - Goor & op locatie

Inner Balance Center

Tamara Van Camp

inner-balance-center.com

inner-balance-center@telenet.be

 

Sint-Martens-Bodegem

Levenscirkel

Griet Muyshondt

levenscirkel.com

info@levencirkel.com

 

Strombeek-Bever

Ohmama

Lentel De Hertog

ohmama.be

Lentel@ohmama.be

 

Turnhout & op locatie

Lekker Creatief

Natasja van den Kerkhof

lekkercreatief.be

info@lekkercreatief.be

 

Vosselaar

Massage Jo (geeft ook les in Turnhout)

Jo Verbruggen

massagejo.be

ontspanning@massagejo.be

 

Zele & op locatie

Studio Pluim

Sarah Neirynck

studiopluim.be

sarah@studiopluim.be

 

Zepperen

Kinderyoga Carolien Punie

Carolien Punie

carolien.punie@gmail.com

 

Zottegem & op locatie

Via Promessa

Els Diependaele

viapromessa.be

els@viapromessa.be

 

Nederlandse Antillen



Bonaire - Kralendijk

Jcoachingbonaire

Jeannette de Lain Holtman

jeannette_holtman@hotmail.com